В Херсоні встановили ще три мобільні укриття

В Херсоні 18 січня встановили ще три мобільні укриття. Їх розташували в районі Дніпровського ринку та на привокзальній площі. Привезли укриття з Одеси, де їх виготовили. Робили все за спонсорські гроші в рамках проєкту SafePlace4UA. Про це написало Суспільне, посилаючись на слова директора Благодійного фонду “Юність 2.0” Іллі Блохіна.

Директор Благодійного фонду “Юність 2.0” Ілля Блохін знову привіз до Херсона мобільні укриття. Цього разу їх три. Реалізувати проєкт вдалося завдяки підтримці благодійних фондів Альберта Черепахи та “Херсон – це Україна”, які оплатили виготовлення та встановлення одного укриття, ще два – оплатила “Нова пошта”.

“Всередині можуть комфортно знаходитися одразу 20 людей. При необхідності 25-26. Може й більше. Все залежить від комплекції людей і ситуації”, – розповів Блохін.

В Херсоні мало місць куди можна сховатись від вибухів. Обстріли зараз так часто, що буває важко зорієнтуватись, в який бік бігти.

“Деякі приміщення засмічені, ніхто цим не займався. А от побачив і так навіть приємно стало”, – поділився херсонець Дмитро Малиновський.

Укриття розташували у найбільш відвідуваних людьми місцях.

“Більше б таких укриттів у кожному районі. Я живу поряд, на Кулика. У нас є підвал, але він не призначений, як бомбосховище”, – каже ще один херсонець Сергій Марицький.