Під час війни в Херсоні жінка народила п’ятнадцяту дитину

У пологовому відділенні лікарні Тропіних, яке нещодавно постраждало від потужного ворожого обстрілу, продовжує вирувати життя, причому у неймовірних історіях. Про це написав Український Південь.

Напередодні нового року, 31 грудня, до відділення потрапила 43-річна жінка, яка народила свою п’ятнадцяту дитину.
“Гарнесенька дівчинка з’явилася на світ здоровою, незважаючи на складні умови окупації та обстрілів, в яких довгий час довелося перебувати матері разом з баготодітною родиною, що мешкає у деокупованій Знам’янці Снігурівського району Миколаївської області”, – йдеться в повідомленні лікарні.
А от 2-го січня о 3.00 годині ночі у відділенні побачило світ ще одне  маля.
“Первісток у 18-річної матусі, яка мешкає в Білозерці Херсонської області, де зараз також дуже неспокійно”, – пишуть в лікарні.
Цими днями ще дві дівчинки народилися у нашому пологовому.
Одне маля з’явилося на світ в ніч з 4-го на 5-те січня (родина з Нікольського Білозерського району), а друге – 5-го, шляхом кесаревого розтину (батьки мешкають в Камишанах)”, зазначають в лікарні.
Зараз у відділенні готуються до пологів двоє вагітних жінок.
Здавалося б несумісним – звуки вибухів снарядів та гомін новонародженої дитини. Але сьогодні у Херсоні так. І наші лікарі та весь медичний персонал лікарні – реальні герої, які залишаються на робочих місцях попри постійні обстріли, саме заради людського, живого, майбутнього, ставши оберегом для мам і малюків, а також багатьох пацієнтів.