Підприємство з Херсона перенесло свої потужності на Київщину (фото)

Підприємство з Херсона перенесло свої потужності в Бородянку на Київщину. Про роботу релокованого підприємства “Планета-РС” розповіла головна редакторка “Українського півдня” Лідія Григор’єва.

“Селище міського типу Бородянка на Київщині теж потрапляє в програму відновлення населених пунктів “Build back better” – відбудувати краще, ніж було. Центр – понівечений війною”, – говорить редакторка.

Підприємство “Планета-РС” повинно було запрацювати 22 лютого 2022 року під Києвом, в Бородянці. Але вже через два дні його захопили російські військові, найманці з Чечні. Традиційно – все розграбували та понищили.

“Завдяки релокації потужностей з Херсона вдалося відновити роботу підприємства. Але Росія почала обстрілювати енергооб’єкти Київщини, чимало будівельних майданчиків зупинилися. Але херсонці продовжували працювати, придбали потужний генератор. Це був один з найскладніших періодів для бізнесу. У цеху підприємства – автоматизовані робочі місця, сучасна система контролю якості й лабораторія дають можливість виробляти якісну продукцію”, – йдеться в повідомленні.

Конкуренція на Київщині шалена, але є прагнення працювати – і відповідальність за рідне місто Херсон, в яке потрібно повернутися з інвестиціями.