Поліцейські офіцери громади відновили роботу в Чорнобаївці (відео)

Поліцейські офіцери громади відновили роботу в Чорнобаївці. В їхні основні обов’язки зараз входить порятунок людей з-під завалів та доставка гуманітарної допомоги під обстрілами. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Спокій та безпеку мешканців 14 населених пунктів тепер забезпечують двоє поліцейських офіцерів громади – капітан поліції Віталій Шаповал та старший лейтенант поліції Ярослав Масло.
“Російська армія й досі обстрілює Чорнобаївку та навколишні населені пункти з різного виду озброєння. Російські окупанти скидають боєприпаси з дронів на житлові будинки. Поліцейські офіцери громади одні з перших прибувають на місця обстрілів, надають домедичну допомогу та допомагають витягувати людей з-під завалів”, – йдеться в повідомленні поліції.
Водночас мешканці деокупованих населених пунктів потребують продуктів, ліків та засобів гігієни. Які жителям громади поліцейські доставляють навіть під час обстрілів.
“Через пошкоджену та зруйновану інфраструктуру та постійні обстріли у віддалені села не завжди можуть доїхати гуманітарні місії. Тому ми розвозимо людям продукти, одяг та ліки”, – розповідає старший лейтенант поліції Ярослав Масло.
Також території, де велися активні бойові дії, й досі лишаються небезпечними.
“Ми намагаємося убезпечити населення громади: роз’яснюємо, як потрібно поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів. Наше завдання – завжди бути поряд із громадянами та дбати про їхню безпеку”, – сказав капітан поліції Віталій Шаповал.
Як і до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, поліцейські продовжують виконувати і свої звичні функції: розглядують звернення громадян та патрулюють села.