Поліція фіксує воєнні злочини російських окупантів на Херсонщині за останню добу

Російська армія вчергове обстріляла з РСЗВ, артилерії, мінометів, танків, авіації та БПЛА Бериславський і Херсонський райони. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
“Місто Берислав російська армія обстрілювала з авіації та артилерії, внаслідок чого пошкоджені будинки місцевих жителів, магазин, аптека, автомобілі, є поранені серед місцевих жителів. В Херсоні під російські обстріли потрапили цивільні будівлі в центрі міста, у мікрорайонах Корабел, ХБК, Таврійський та дачні будинки у прибережній зоні. У багатоповерхівках розбиті вікна та пошкоджені балкони, у приватних будинках розбиті дахи та уламками посічені стіни”, – йдеться в повідомленні поліції.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за фактом пособництва державі-агресору щодо лікаря з тимчасово окупованої РФ Горностаївської селищної громади.

“Чоловік є активним прихильником «російської іделогії», підтримує дії злочинної адміністрації РФ та погодився на пропозицію російських окупантів очолити місцеву медичну установу, де впроваджує стандарти, відповідно до законодавства РФ. Також зрадник передає матеріальні активи на користь окупаційної влади, а тим працівникам лікарні, які не погоджуються співпрацювати з Росією, погрожує окупаційною комендатурою”, – йдеться в поліції.

За минулу добу поліція відкрила 37 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів російських окупантів на Херсонщині.
 За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.