Поліція Херсонщини ексгумувала в Посад-Покровському тіла двох загиблих з вини військ РФ

Слідчі поліції Херсонщини ексгумували в Посад-Покровському тіла загиблих з вини військ РФ хлопчика та чоловіка. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
На деокупованій території Херсонського району продовжуються поліцейські заходи з документування військових злочинів армії РФ відносно цивільного населення під час окупації. Днями одна із спеціалізованих слідчо-оперативних груп знов відпрацьовувала с. Посад-Покровське, що розташоване на межі з Миколаївською областю. В населеному пункті поліцейські встановили чергові факти загибелі місцевих жителів внаслідок збройної агресії російських окупантів.
Як розповів заступник начальника слідчого управління поліції Херсонщини Віктор Баранецький, при спілкуванні з мешканцями села слідчі дізналися, що в результаті артилерійських обстрілів населеного пункту військами РФ загинули двоє місцевих мешканців.
“15 березня, був смертельно поранений хлопчик, якому в червні мало виповнитися 13 років. Місцевим жителям вдалося поховати його на цвинтарі. Також від вибуху ворожого снаряду загинув 44-річний чоловік, якого односельці поховали на території його домоволодіння. Поліцейські за процесуального керівництва представників обласної прокуратури провели ексгумації тіл. Наразі тривають необхідні слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні Віктора Баранецького.
Кожен воєнний злочин на території Херсонщини буде ретельно задокументований поліцією та розслідуваний належним чином задля притягнення винних у їх вчиненні до заслуженої відповідальності.