Поліція Херсонщини проводить набір добровольців до воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють»

Поліція Херсонщини проводить набір добровольців до воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють». Про це поліція Херсонської області написала на своїй сторінці в Facebook.
Головне Управління Національної поліції Херсонської області почало набір добровольців, які бажають стати на захист своєї країни, своїх рідних. Звільнити від російської навали окуповані території Херсонщини.
“Бригада «Лють» – це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. Основні завдання Об’єднаної штурмової бригади «Лють» – відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.”, – йдеться в повідомленні поліції.
Добровольці пройдуть тестування, співбесіду, здадуть нормативи з фізичної підготовки, після чого на них очікує військово-лікарська комісія. Після успішного проходження всіх етапів бійці будуть зараховані до складу підрозділу та розпочнуть виконання бойових завдань.