Поліція Херсонщини задокументувала факти загибелі п’ятьох жителів с. Олександрівка з вини військ РФ

Слідчі поліції Херсонщини задокументували факти загибелі жителів с. Олександрівка з вини військ РФ. Про це повідомляє поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Як розповів заступник начальника слідчого управління поліції Херсонщини Віктор Баранецький, при спілкуванні з мешканцями села слідчі дізналися, що в результаті артилерійських обстрілів населеного пункту військами РФ навесні минулого року загинули п’ятеро місцевих мешканців.
“Перший випадок стався 30 березня. Тоді був смертельно травмований 58-річний чоловік. Наступного дня смертельні поранення отримала 69-річна жінка. Ще два смертельні випадки сталися в квітні – першого числа від обстрілу загинув 68-річний чоловік, а через дев’ять днів – його 70-річний односельчанин. Всі потерпілі були поховані односельцями на присадибних ділянках власних домоволодінь. Також від ворожого обстрілу, що стався 25 квітня, смертельні поранення дістав 59-річний житель села. Його вдалося поховати на цвинтарі, але у селищі Станіслав. Наразі працівники слідчого управління задокументували цей воєнний злочин та провели ексгумацію тіл”, – йдеться в повідомленні поліції.
Поліцейські встановили місця поховань потерпілих і днями слідчі за процесуального керівництва представників обласної прокуратури провели ексгумації тіл. Наразі тривають необхідні слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.