На Херсонщині за державну зраду судитимуть двох працівниць податкової служби

Двох колишніх працівниць Головного управління податкової служби в Херсонській області судитимуть за державну зраду. ДБР завершило розслідування, а прокуратура передала до суду обвинувальні акти. Про це йдеться на Telegram-каналі Херсонської обласної прокуратури.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх працівниць ГУ Державної податкової служби в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

“Обидві жінки – начальниця одного з відділів та головна державна інспекторка співпрацювали з російськими окупантами, займали керівні посади в окупаційному органі податкової. Вони сприяли впровадженню на території області російської системи оподаткування, встановленню розміру обов’язкових платежів з мешканців тимчасово окупованих територій. Також забезпечували нарахування та встановлення розміру заробітної плати працівникам незаконного окупаційного органу в російських рублях. Жінки після звільнення Херсона втекли до Скадовська, де продовжують допомагати російській окупаційній владі. Колишня інспекторка веде всі фінансові податкові справи, інша колаборантка – допомагає окупантам відбирати гроші під виглядом податків у підприємців на окупованій території”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Коли жінок затримають то їм обом загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.