Поліція підозрює у колабораційній діяльності “старшого інженера” захопленої Херсонської залізниці

Поліція Херсонської області повідомила про підозру 42-річному місцевому жителю за проведення незаконного референдуму. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
“В серпні 2022 року підозрюваний добровільно пішов на співпрацю з російськими окупантами та був призначений на посаду «головного інженера» так званого «державного унітарного підприємства Херсонська залізниця», яке було підконтрольне представникам окупаційної адміністрації РФ. Поліцейські встановили, що 23 вересня 2022 року підозрюваний здійснив публічні заклики жителів тимчасово окупованого росіянами Херсона до проведення незаконного референдуму”
Під час деокупації обласного центру підозрюваний втік на лівобережжя Херсонщини, тож йому заочно повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України «Колабораційна діяльність».
Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 15 років із конфіскацією майна.