Поліція продовжує розслідувати воєнні злочини російських військових на Херсонщині

Поліція відкрила 22 кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів російських військових на Херсонщині. Про це повідомила Поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Російські війська вкотре обстріляли з РСЗВ, артилерії, танків і мінометів деокуповані населені пункти Бериславського та Херсонського районів, є загиблі та поранені місцеві жителі.
“Внаслідок російських обстрілів зруйновані приватні будинки, які є непридатними для проживання, гаражі, автомобілі, магазини, пошкоджені дороги. В Херсоні армія РФ цілодобово атакувала житлові квартали, пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, багатоповерхові та приватні будинки. В поліцію надійшло повідомлення, що в період російської окупації м. Берислав російські військові з офісного приміщення маслобійного цеху вивезли меблі, зі складів та вагової забрали обладнання та пошкодили самі будівлі”, – йдеться в повідомленні поліції.
Біля с. Добрянка на ворожій міні підірвались двоє чоловіків віком 37 та 41 рік.
“Місцеві жителі на тракторі виїхали в поле для обробки земельної ділянки. Транспортний засіб наїхав на міну та стався вибух, внаслідок якого обидва чоловіки загинули на місці. Також, в лікарню міста Херсона доставили 63-річного чоловіка. У нього діагностували мінно-вибухову травму, поранення обличчя та тулуба. Встановлено, що травми чоловік отримав на дачі, наступивши на міну”, – йдеться в поліції.
За всіма фактами російської агресії проти мирного населення правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.