Посол США в Україні засудила обстріл російськими окупантами центру Херсона

Посол США в Україні Бріджит Брінк засудила масовий обстріл російськими окупантами центру Херсона внаслідок якого загинули щонайменше восьмеро людей та десятки дістали поранення. Про це вона написала в Twitter.

“Сьогодні знову жорстока атака Росії на нещодавно звільнений Херсон. Мешканці міста і так сильно постраждали, коли російські війська, що відступали, відключили електроенергію та воду. За попередніми даними, багато загиблих і поранених. Це дуже жахливо, особливо напередодні Різдва”, – заявила Брінк.

У суботу 24 грудня, російські війська обстріляли декілька разів центр Херсона з Градів, атакувавши людні місця. В обласній прокуратурі заявили про загибель щонайменше вісьмох людей, в Офісі президента кажуть про 58 поранених, 18 із яких у тяжкому стані.

Президент України Володимир Зеленський засудив та назвав удар росіян по Херсону терором та вбивством заради залякування. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.