Поточна ситуація довкола Каховської ГЕС після її підриву російськими окупантами (відео)

Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота розповів про відновлення української гідроенергетики після російських обстрілів, а також поточну ситуацію довкола Каховської ГЕС після її підриву російськими окупантами.
“З осені минулого року по наших енергетичних обʼєктах російською армією було нанесено понад 45 ракетних ударів. Але найбільший і найболючіший удар нам нанесли росіяни підірвавши Каховську ГЕС”, – наголосив Ігор Сирота.
Маючи підтримку Уряду України та тісну, співпрацю з міжнародними банками Укргідроенерго звернулось до них і отримало схвальні відповіді про допомогу в відновленні втрачених потужностей та кредитуванні на відбудову після деокупації Каховської ГЕС.
“Ми точно будемо встановлювати тимчасову греблю, адже це в першу чергу водозабезпечення 70% мешканців чотирьох областей і охолодження Запорізької АЕС. Важливо це і для проведення якісної експертної оцінки, що ж там насправді відбулось. Також необхідно буде відновити дорожнє покриття для сполучення правого та лівого берега Херсонщини”, – констатував Ігор Сирота.