Представники ХДУ відвідали прийом у Вестмінстерському палаці Лондона

Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський та проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної й науково-педагогічної роботи Алла Цапів відвідали офіційний прийом в рамках британсько-української Ініціативи Єднання у Вестмінстерському палаці Лондона. Про це повідомляє ректор ХДУ Олександр Співаковський на своїй сторінці в Facebook.

Освітяни ХДУ зустрілись з представниками Університету Кент та мали змогу бути присутніми на виступі британських політиків в парламенті.

“Щиро дякуємо британській освітянській спільноті за підтримку наших університетів, знаємо, що Великобританія на боці України і цінуємо це, робимо все можливе і навіть неможливе, щоб залишатись кращими, стійкими та вірними Україні”, – йдеться у дописі Олександра Співаковського.

На відкритті заходу виступав Джозеф Едмунд Джонсон, політик, який зараз засідає в Палаті лордів та є молодшим братом колишнього британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона, та Джемі Ероусміт, який очолює міжнародне співробітництво Universities UK International.