Представники Херсонського державного університету взяли участь у благодійному концерті в Ізраїлі

Навіть відстань у понад три тисячі кілометрів – це не перешкода для того, аби підтримувати свою країну та Збройні сили України. Дев’ятого лютого у місті Ашкелон, що в Ізраїлі, відбувся благодійний концерт «Привіт, мій глядачу» за участю артистів Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М. Куліша та представників факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету. Про це пише УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ.

Творчий захід проходив у будинку для літніх людей. Серед глядачів – мешканці закладу, місцеві жителі, херсонці, які вже тривалий час проживають в Ізраїлі, і ті, хто тимчасово виїхав в Ізраїль у зв’язку з війною в Україні.

У межах концертної програми відбувся показ фрагментів із вистав «Осінній рок-н-рол» і «Монолог актриси», лунали вірші українських письменників та композиції Мирослава Скорика.

“Концерт тривав понад годину і пройшов на одному подиху. Ми підготували насичену програму, глядачі зустрічали оплесками. Всі кошти, що вдалося зібрати нашою професійною діяльністю, будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України”, – розповів Микола Левченко.

Місцеві мешканці активно підтримують Україну та український народ:

“У магазинах тут стоять спеціальні кошики для збору різних необхідних речей для українців. Я особисто систематично долучаюся до цієї ініціативи: закуповую в аптеках медпрепарати, що не потребують рецептів, та продукти”, – зазначив Микола Левченко.

15 лютого планують ще одну благодійну концертну програму за участю вокалістів. Також мають намір залучити випускників факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, які наразі проживають в Ізраїлі.