Продавець самогону Віктор Санін, якого російські окупанти призначили гауляйтером села Дмитрівка на Херсонщині, допомагає росіянам грабувати майно громади

Гауляйтером села Дмитрівка Зеленопідської територіальної громади Каховського району російські окупанти призначили безробітного продавця самогону Віктора Саніна, більш відомого за прізвиськом «Металіст». Разом із ним на російських окупантів працює його син Віктор Новак. Вони примушують односельців дякувати російським окупантам, заселяють росіян до будинків, власники, яких через російську окупацію були змушені виїхати з села, а також допомагають росіянам грабувати майно громади. Про це написав Центр журналістських розслідувань, якому про це стало відомо з власних джерел.

Гауляйтером Дмитрівки і маленького сусіднього села Діброва Санін Віктор Олександрович став восени 2022 року. За словами жителів Зеленопідської громади, він ніколи не приховував своїх проросійських поглядів.

“Віктор Санін ніде не працював і жив за рахунок української держави, бо оформив опікунство і отримував гроші на своїх дітей. Колись він займався прийомом металобрухту, за що отримав прізвисько «Металіст». Останнім часом він разом зі своїм другом Євгеном торгував самогонкою. Саме цього Євгена влітку мали призначити гауляйтером села, але через його конфлікт з іншими впливовими колаборантами росіяни обрали Саніна”, – розповіли джерела ЦЖР.

Разом із гауляйтером Дмитрівки з російськими окупантами співпрацює його син Віктор Новак.

“Віктор Санін і Віктор Новак допомагають російським окупантам викрадати людей, примушують односельців дякувати загарбникам і заселяють їх до будинків, власники яких були змушені через російську окупацію виїхати з села. Причому, будинки для цього обирають комфортабельні і з гарними меблями. Також гауляйтер Дмитрівки відібрав ключі від школи, дитсадка, будинку культури і адміністрації місцевого старостату та допомагає російським окупантам грабувати майно Зеленопідської громади. Віктор Санін роздає в селі російську так звану «гуманітарну допомогу» і «пенсії», незаконно вивезене російськими окупантами з Донецької області вугілля та організовує пропагандистські заходи за участі військових РФ”, – кажуть місцеві жителі.

зеленоподская громада