Україна націоналізувала активи ТЦ «OCEAN PLAZA», які належали російському олігарху

За матеріалами Служби безпеки Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі в дохід України акцій ТЦ «OCEAN PLAZA», які належали російському олігарху Аркадію Ротенбергу. Про це повідомляє Служба безпеки України на своєму сайті.

Вартість вилучених активів становить 300 мільйонів доларів.

“Ротенберг входить до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва РФ і брав безпосередню участь в будівництві так званого «Кримського мосту». Крім того, він причетний до фінансування промислового виробництва боєприпасів для окупаційних угруповань РФ, які воюють проти України. Підсанкційний російський олігарх управляв акціями київського торговельного центру через підконтрольні комерційні структури в Україні і за кордоном. Таким чином він намагався приховати своє відношення до українських активів”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Втім, співробітники Служби безпеки викрили схему та ініціювали передачу 100% його частки в одному з найбільших торговельних закладів України в дохід України. Заходи з націоналізації активів Росії проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.