Прокуратура передала в агентство з розшуку та менеджменту активів майно подружжя підприємців із Херсона

Прокуратура передала Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів майно херсонського подружжя, яким оголосили підозру у колаборантстві та пособництві РФ. 19 автотранспортних засобів вартістю понад сім мільйонів гривень, які належали компанії, заарештовані. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За клопотанням Херсонської обласної  прокуратури  арештовано та передано в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів майно, що належать двом підозрюваним у колабораційній діяльності, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, та пособництві РФ (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).
“Підозрювані – подружжя, яке в період російської окупації міста активно провадило господарську діяльність у взаємодії з окупаційною владою РФ, чим підтримували реалізацію узурпованих владних повноважень на захопленій території України. Свою компанію зі збирання відходів, надання послуг перевезення речей, оренди вантажних автомобілів та інше вони перереєстрували за законодавством РФ. Також вони відкрили рахунки в російському банку. Після цього подружжя підписало договори про надання послуг з розрахунками в рублях з представниками російських окупаційних органів влади та продовжили займатися підприємницькою діяльністю. Наразі підозрювані перебувають під вартою. На рухоме майно – 19 автотранспортів, які належать підозрюваним, вартістю понад сім млн грн накладено арешт”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Досудове розслідування триває.