Прокуратура шукає постраждалих, яких росіяни утримували в приміщенні Херсонського апеляційного суду

Херсонська обласна прокуратура шукає постраждалих, яких незаконно утримували російські окупанти в захопленому приміщенні Херсонського апеляційного суду, де діяла так звана «комендатура російської окупаційної влади». Про це Херсонська обласна прокуратура повідомила на своєму сайті.

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розслідуються факти жорстокого поводження та тортур над цивільним населенням з боку російських військових та незаконних збройних формувань під час їхньої тимчасової окупації регіону в приміщені Херсонського апеляційного суду.
“Будівля Херсонського апеляційного суду була облаштована для функціонування так званої «комендатури російської окупаційної влади». Наразі правоохоронці встановлюють свідків та потерпілих, які могли незаконно утримуватися росіянами в цьому місці та піддавалися фізичному насильству та катуванню”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Громадяни, які стали потерпілими чи свідками фізичного насильства або катування російськими окупантами, можуть повідомити наявну інформацію за номером:
  • +380984935767;

Або ж написати на електрону пошту Херсонської обласної прокуратури: