Прикордонник з Херсонщини вперше від початку війни приїхав додому і побачив новонароджену донечку

Військовий з Херсонщини приїхав додому вперше за майже рік війни. На початку повномасштабного вторгнення він одразу опинився на вогневих позиціях і не зміг вивезти свою вагітну дружину з Херсона. Всю російську окупацію вона провела в місті, та попри все змогла народити йому донечку, про цю історію пише ТСН

Від початку повномасштабного вторгнення прикордонник Дмитро вперше приїхав додому, у звільнений від російської окупації Херсон.

“Це надзвичайно довгоочікуваний момент. В мене аж руки трусяться”, – каже боєць по дорозі додому.

Там, в Херсоні на нього чекає його дружина Женя. Вони планували весілля на березень, але війна розділила їх швидше. Дмитра застала служба, а вагітна Женя  – виїхати з окупованого міста просто не змогла.

“Вона майже тиждень не виходила на зв’язок”, – розповідає Діма.

Пара не бачились майже дев’ять місяців. Поки Дмитро воював, Женя в окупації народила йому донечку.

“Пологи пропустив, перше слово пропустив. Я все пропустив, виходить. Той, хто каже, що чоловіки не плачуть, хай приїде до мене, я йому особисто в лице плюну”, – каже Дмитро.

В рідному дворі на Дмитра вже чекають, емоції і сльози переповнюють всіх присутніх.

“Дайте донечку потримати. Я всі п’ять днів, на які відпустили днів її з рук не випускатиму”, – молодий тато не стримує сліз.

Вона вирішила з’явитися на світ не лише в непростий час, а й через кесарів розтин. Що її батько військовий – в лікарні та й для сусідів Женя до останнього тримала в таємниці. В окупації мати воїна ЗСУ в родині небезпечно.

“Казала, що в Польщі, поїхав на роботу. Народжена в окупації Мирослава зараз на моєму прізвищі – Сохатська Мирослава Дмитрівна”, – розповідає мама .

Планів у Діми та Жені багато: нарешті розписатися, похрестити малу, і вивезти родину з Херсона в безпечне місце.