Російська армія за добу 119 разів обстріляла Херсонщину

Впродовж доби 27 лютого російські війська 119 разів обстріляли територію Херсонської області. Постраждали 25 населених пунктів. Херсон армія РФ обстріляла 18 разів. Про це повідомляє Поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.

Російська армія  протягом доби обстріляла Милівську, Новоолександрівську, Тягинську та Бериславську територіальні громади на Херсонщині. Серед них – Качкарівку, Михайлівку, Гаврилівку, Тягинку, Зміївку та Берислав.

“Росія продовжує обстрілювати мирні населені пункти Бериславського та Херсонського районів з використанням РСЗВ, артилерії, танків та мінометів, намагаючись знищити об’єкти інфраструктури. Під масовані обстріли російської армії потрапили житлові квартали Херсона, Антонівки, Білозерки, Зеленівки, Садового, Інженерного. Снаряди поцілили на територію школи, у приватні та багатоквартирні будинки, гаражі та газопровід. В домівках пошкоджено дахи, розбиті вікна і двері. Є поранені місцеві жителі, у всіх мінно-вибухові травми”, – йдеться в повідомленні поліції.

Поліція відкрила 36 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів російських окупантів на Херсонщині за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.