Російські окупанти імітують початок житлового будівництва в Генічеську (фото)

Російські окупанти імітують початок житлового будівництва в Генічеську. Про це повідомляє видання NewDay.ua.

“Будівельна компанія «Приазов’я Інвест» розпочинає будівництво нового житлового кварталу «Новий Генічеськ» у місті Генічеськ”, – повідомляють російські окупанти.

Як саме розпочинає? Пустир, де буцімто має з’явитись новий квартал, обміряли (чи зробили вигляд, що обміряли) геодезисти. Потім за допомогою комп’ютерної програми, не шкодуючи фарб, генічанам намалювали цей самий «Новий Генічеськ» і показали в соцмережах.

“Кварталом буде 21 п’ятиповерхівка. На перших поверхах будуть магазини, офіси, салони краси, банківські філії і кафе. Між п’ятиповерхівками будуть дитячі майданчики. Ключі від повністю готових квартир будуть видані до кінця четвертого кварталу 2023 року. Заселитись можна буде з допомогою житлового сертифікату. Якщо його немає продавати житло будуть за цінами забудовника. Банк ПСБ пропонує 2% іпотеку”, – йдеться в повідомленні російських окупантів.

Не встигли генічани оцінити, яку «халяву» їм пропонують, як будівельна компанія запропонувала в мережах другий квартал «Приазов’я». І знову – красиві малюнки того, чого ніколи не буде.

У цьому кварталі чомусь «буде» не 21, а всього сім п’ятиповерхових будинків. Перші поверхи обіцяють віддати не лише бізнесменам, а й людям з інвалідністю.