Російські окупанти вбили вчительку з Білозерки

Під час обстрілу Білозерки загинула Дар’я Голік. Нагадаємо, російські окупанти обстріляли громаду вчора, загинуло троє людей. Дар’я працювала вчителькою у місцевій школі №3. Про це повідомляють її друзі і колеги у Facebook, пише Суспільне.

Ті, хто знав Дар’ю, пишуть, що вона була розумною і принциповою людиною.

“З Дашею Голік був трохи знайомий. Неймовірної краси дівчина. У неї була найкраща професія на Землі – вчила дітей українській та англійській мовам. Сьогодні Даша загинула при обстрілі Білозерки. Виродки, просто немає слів. Світла пам’ять”, – написав один з її знайомих.

Під час обстрілу військовими РФ Білозерки загинула вчителька місцевої школи

Дар’я Голік на останньому дзвонику в школі №3 ( травень 2019 р.). Фото: Дар’я Голік/Facebook

Дівчина родом з Білозерки пише, що їй надійшло повідомлення, що будинок її бабусі обстріляли. Телефоном дізналась, що під час обстрілу загинула Дар’я Голік.

“Ми товаришували, виросли в одному дворі. Страшно та боляче. Коли на цій абсолютно безглуздій і шалено жорстокій війні вбивають людину, яку ти добре знав, – це просто неможливо усвідомити. Будьте прокляті ті, хто це почав, хто продовжує. Не пробачимо! Світла пам’ять всім мирним жертвам, яких вбила росія…”, – написала дівчина.

Під час обстрілу військовими РФ Білозерки загинула вчителька місцевої школи

“Завжди роби крок собі назустріч” – підписала це фото Дар’я. Фото: Дар’я Голік/Facebook

Колектив Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №3 на своїй сторінці у Facebook висловлює співчуття рідним загиблої і згадує її як людину, яка “час горіла життям і випромінювала оптимізм.

“Її дуже любили та чекали діти на уроки, ця любов була взаємною. Найбільше Дар’я Олександрівна не любила дистанційного навчання, для неї було важливим бачити дітей на відстані протягнутої руки, відчувати їх настрій та енергетику. Вона весь час говорила, що нарешті знайшла себе. Спочивай з миром, Дашуня. Вічна тобі пам’ять та Царство небесне”, – написали колеги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *