Російські окупанти поширюють фейк, наче перепис на Херсонщині роблять для ООН

На території тимчасово окупованої Херсонщини у селі Стрілкове (Генічеський район) російські окупанти та колаборанти пояснюють необхідність “перепису” населення тим, що проводять його начебто як частину всеросійського перепису для ООН. Про це на своїй сторінці повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

“Мешканцям Стрілкового, призначена окупантами влада пояснює, що перепис населення потрібен для ООН. Як частина всеросійського перепису. Ніби це краще вплине на політику в регіоні. ООН для окремо взятого села на Херсонщині? Колаборанти хочуть вислужитися і вигадують причини для збору даних наших громадян. Не ведіться. Це як раз хай фашистська росія готується до нового перепису, бо росіян з 24 лютого істотно поменшало, в самій тільки Чорнобаївці скільки полягло, а ще по моргах скільки на інвентаризацію чекають”, – йдеться у повідомленні.

Колаборанти хочуть вислужитися і вигадують причини для збору даних наших громадян, зазначає Хлань. Він закликає не вестися. І зазначає, що хай фашистська росія готується до нового перепису, бо росіян з 24 лютого істотно поменшало, зокрема, вони гинуть у Чорнобаївці, а ще чекають на інвентаризацію по моргах.

Жителів Херсонщини просять ігнорувати перепис, не давати паспортні дані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *