Російські військові вивезли близько 200 людей з села на Херсонщині через відмову віддати земельні ділянки

На тимчасово окупованій території Херсонської області російські військові вивезли з Бойового Генічеського району майже 200 людей у невідомому напрямку, через те, що вони відмовились передавати свої земельні ділянки російській окупаційній адміністрації. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

З жителями села проводять фільтраційні заходи, а в їхні будинки заселяють російських найманців.

“Представники так званої окупаційної влади на тимчасово окупованій території Херсонщини тиснуть на місцеве населення з метою привласнення земельних ділянок”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

На Запорізькому та Херсонському напрямках вогневого впливу окупантів зазнали понад 45 населених пунктів.
“Зокрема, Новосілка і Времівка Донецької області; Залізничне, Гуляйполе, Кам’янське Запорізької області, а також Веселе, Берислав, Чорнобаївка, Антонівка та Херсон.
Представники так званої окупаційної влади здійснюють тиск на місцеве населення з метою привласнення земельних ділянок. Більшість жителів населеного пункту Бойове Херсонської області відмовилися передавати свої приватні ділянки на баланс місцевої російської окупаційної адміністрації. Близько 200 осіб з цього села вивезено у невідомому напрямку для проведення так званих фільтраційних заходів, а у їх будинки розквартировують російських найманців.