Росія не може перекидати через Антонівський міст озброєння

Російські окупанти шукають спеціалістів з Криму, які можуть відремонтувати Антонівський міст. Херсонці відмовились співпрацювати з росіянами. Про це в себе на сторінці повідомив перший заступник глави Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. 

“Орки змушені були викликати спеціалістів для ремонту пошкодженого Антонівського мосту з Криму (непідтверджена інформація, зв’язалися з компаніями, які раніше займалися будівництвом кримського мосту), бо херсонські компанії і спеціалісти, хто міг робити такі роботи, змогли знайти причини не брати участі в цьому, і це абсолютно правильне рішення. По-перше, це дуже небезпечно, бо в ситуації з мостом ЗСУ “ще навіть не починало”, а по-друге, від розумних та адекватних людей ніхто не хоче мати справу з орками та колаборантами, бо знають, що їхній час на Херсонщині обмежений”, – написав Соболевський.

Про те, що окупанти не можуть переуидати через Антонівський міст важке озброєння, повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань на своїй сторінці у Facebook.

“Фактично як добу окупанти не можуть перекидати тяжке озброєння і свої боєприпаси через Антонівський міст. Більше того, для анонсованого ремонту немає спеціалістів. Всі місцеві професіонали виїхали. Будуть шукати когось в Криму. Це час”, – повідомив Хлань.