Росія тренує своїх військових не воювати, а вчиняти геноцид

Російські військовослужбовці, яких Кремль перекидає на українську територію, відрізняються надзвичайною схильністю до садизму та тероризму. За даними джерел 24 Каналу, російські окупанти з числа мобілізованих, яких командування почало перекидати для участі у війні після кількох місяців навчань, ставляться до цивільного населення із надзвичайною агресією. Розуміючи, що генерали відправили їх на смерть, вони намагаються помститися українським жінкам та дітям.

У такий спосіб російські окупанти зривають свою злість за те, що Росія не здатна виграти цю війну, а їх змусили поміняти холодний барак із телевізором на окоп із автоматом.

“За даними українських спецслужб, перші тисячі мобілізованих, яких паркетні генерали перекидали на фронт восени 2022 року, були здебільшого розгубленими цивільними, які хоч і ненавиділи українців, не мали при цьому змоги контактувати з некомбатантами. Однак після того, як десятки тисяч мобілізованих закінчилися, а Росія почала готуватися до нового наступу, на тимчасово окуповані території почали привозити вже більш підготовлених до війни індивідуумів”, – йдеться в повідомленні редакції.

Мобілізовані, що провели на полігонах кілька місяців, є вкрай невмотивованими, але набагато більш обізнаними. Вони розуміють, що всі їх попередники вже закінчилися, а на полі бою більшість із них неодмінно загине.

“Росія не готує солдатів. Вона намагається зламати кожного мобілізованого та зробити з нього агресивного соціопата, якому все рівно, кого вбивати, хоч свою матір, хоч дитину. Постійними приниженнями та нелюдськими умовами на полігонах їх позбавляють будь-якої емпатії, а пропагандистські фільми націлюють їх злобу на українців”, – зазначили представники спецслужб у коментарі 24 Каналу.

Саме через це на тих територіях, де немає ескалації бойових дій, російські військові вчиняють просто жахливий терор мирного населення. Перш за все це стосується лівобережжя Херсонщини, де війна носить позиційний характер, а мобілізовані можуть більш-менш вільно пересуватися містами.

“Після того, як російське командування перекинуло на цей напрямок загони набраних до війська шахтарів із Воркути, життя українців на окупованих Росією територіях перетворилося на суцільне пекло. Воєнні злочинці майже непідконтрольні своєму командуванню та готові виконувати накази після спілкування з кадировцями. Вони постійно вживають алкоголь та проводять каральні рейди містами та селищами, під час яких вчиняють зґвалтування та пограбування. При цьому від їх діянь страждають навіть ті, хто радо співпрацює з окупаційною адміністрацією”, – йдеться в повідомленні.

Другого лютого один зі зрадників України звернувся до місцевого коменданта зі скаргою на те, що група озброєних російських мобілізованих увірвалися до будинку його батьків та зґвалтувала 81-річну жінку.

“Після цього злочинці закатували власника оселі, забрали у пенсіонерів всі коштовності та продукти, після чого пішли до сусіднього будинку. Разом із розгніваним колаборантом у той же день в псевдоадміністрацію окупованого населеного пункту прийшло понад 10 постраждалих від безчинств російських мобілізованих. Людям обіцяли вжити заходів та зі всім розібратися та навіть записали всі контакти потерпілих. А наступної ж ночі озвірілі росіяни вдерлися до кожного, хто поскаржився на них”, – йдеться в повідомленні джерел.

Внаслідок цього нальоту воркутинці вбили шістьох цивільних осіб та забрали із собою трьох жінок. Зрозуміло, що ніяких навіть умовних покарань за свої вчинки з боку російського командування жоден зі злочинців ніколи не понесе. Масові вбивства та пограбування цивільних – це те, що генерали хочуть бачити від мобілізованих на окупованих територіях. Адже в усіх населених пунктах, де російські окупанти не ведуть активних бойових дій, на думку Кремля, росіяни мають вчиняти геноцид.

“Саме через це будь-яке командування не просто закриває очі на скоєнні воєнних злочинів своїми підлеглими, а цілком це заохочує. Та й сама програма тренування мобілізованих націлена більше не на підготовку їх до ведення бойових дій, а на готовність позбавляти життя та не відчувати ніяких докорів сумління”, – пишуть джерела.