РОСІЯНИ ВИВЕЗЛИ ВСІХ КОЛАБОРАНТІВ З ОЛЕШОК

Росія вивезла всіх колаборантів з тимчасово окупованого міста Олешки Херсонської області, що розташоване на лівому березі Дніпра. Про це пише на сайті Центру національного спротиву.

З окупованого міста вивезли усіх представників окупаційної адміністрації та поліцейських. Втікали не самі, а з родинами. Росіяни їх вивезли на автобусах. У якому напрямку – невідомо.

“Раніше колаборанти також залишили Нову Каховку. Йдеться не лише про тих, хто обіймав посаду в окупаційній адміністрації, а й тих хто брав участь у спільних з росіянами рейдах проти місцевого населення, та залякував й примушував мешканців до співпраці”, – нагадали у Центрі спротиву.

Після втечі із правого берега Херсонщини окупанти готуються здати і лівобережжя. Так ввважають українські військові. Причина – через погану логістику загарбникам важко утримувати лівий берег.

Тим часом військовий експерт Олексій Мельник впевнений, що російська армія не тікатиме з лівого берега Дніпра настільки стрімко, як це було на правобережжі. За його словами, угруповання російських військ на лівому березі  залишатиметься на своїх позиціях доти, доки матиме можливість їх утримувати.