Служба безпеки України повідомила про підозру колишньому першому заступнику міністра охорони здоров’я

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру колишньому першому заступнику міністра охорони здоров’я. Про це Служба безпеки повідомила на своєму сайті.

Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність колишнього першого заступника міністра охорони здоров’я, якого уряд звільнив минулого тижня.

“Експосадовцю повідомлено про підозру за ст. 321-2 Кримінального кодексу України (порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів). Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Колишній посадовець сприяв незаконній реєстрації іноземних лікарських засобів недоведеної якості. Встановлено, що він ухвалив неправомірне рішення щодо державної реєстрації за спрощеною процедурою зарубіжного препарату, який фактично є біологічно активною добавкою і потребує додаткових досліджень. Таким чином цей БАД не міг бути зареєстрований як лікарський засіб, тим більше у прискореному режимі”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочину та кола осібтпричетних до нього. Заходи з викриття правопорушення проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури м. Києва.