Як виживає Херсон, який щодня перебуває під постійними російськими обстрілами (відео)

Росія кожен день обстрілює територію Херсонської громади. Кожен день гине та потерпає від обстрілів цивільне населення. Станом на 12 лютого Херсонська громада була обстріляна 14 разів. А з опівночі 13 лютого армія РФ обстріляла Херсонську громаду п’ять разів. Про це повідомляє Офіційна сторінка Херсонської міської ради в Facebook.

“Під російським вогнем 11-12 лютого переважно перебували мкрн Острів та смт Антонівка, а також села Зеленівка і Придніпровське. Пошкоджені приватні будинки та два автомобілі”, – йдеться в повідомленні.

З опівночі 13 лютого армія РФ обстріляла Херсонську громаду п’ять разів.

“Під вогнем ворога перебувала Антонівка, центр Херсону, Таврійський та Шуменський мікрорайони. Обстрілами зруйновано залізничну колію, через що тимчасово зупинено пасажирське сполучення з вокзалом Херсон – потяги зупиняються у м. Миколаєві. Колію обіцяють відновити за одну-дві доби. Наразі з Херсона до Миколаєва курсують автобуси, які перевозяться пасажирів Укрзалізниці. Також внаслідок обстрілів росіян знищена будівля на території виробничої бази. Загинула одна цивільна людина”, – йдеться в повідомленні ради.