Сили оборони спостерігають активну оборонну діяльність військ РФ на лівобережжі Херсонщини (відео)

Сили оборони спостерігають активну оборонну діяльність військ РФ на лівобережжі Херсонщини. Про це в телемарафоні “Єдині новини” повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“Російські окупанти зайняті інженерним облаштуванням рубежів оборони. Вони намагаються мінувати ділянки, які можуть бути для них небезпечними, майже все узбережжя намагаються вкрити замінованими площами. Вони спаковують намародерене майно, запасаються цивільним одяго”, – розповіла Наталія Гуменюк.

Найбільшою загрозою для області – це повітряні атаки. Російські війська частіше почали використовувати авіацію та ударні дрони.

“Вони використовують дрони-розвідники для того, щоб скидати розривні гранати. Дрони вишукують скупчення людей і автівок і атакують їх. Тому треба уникати скупчення людей, реагувати на сигнали повітряної тривоги та за можливості евакуюватися з небезпечних місць перебування. Коли активізуються бойові дії, цивільному населенню краще бути трохи далі, щоб не стати таким щитом, як на лівому березі. Там росіяни ховаються за людьми, таким чином ускладнюючи нашу контрбатарейну роботу”, – сказала Гуменюк.

Та навіть за таких обставин Силам оборони вдається досягати успіхів на лівому березі. За минулу добу вдалося знищити дві російські артилерійські установки, два безпілотні літальні розвідники та автобронетехніку.