Тіла російських військових гниють в степах на півдні України. Фото 18+

Російська влада не забирає тіла вбитих російських військових, щоб не виплачувати компенсацію сім’ям загиблих. Фото оприлюднили на сторінці Угруповання військ “Південь” / Grouping of troops “South”. 
На сторінці зазначають, що в більшості випадків тіла та їх рештки знаходять на містах зосередження військ противника, з чого виходить, що російські солдати та їх командири мали всі можливості забрати своїх загиблих, але залишають їх кинутими в населених пунктах і на полях.
“Основна проблема полягає не в залишених тілах та останках, якими всіяна наша територія, проблема в їх ідентифікації. Україна не опуститься до рівня російської федерації, вона продовжує намагання ідентифікувати знайдені трупи та сповіщає родини загиблих російських окупантів, які в свою чергу настільки зазомбовані, що ігнорують прохання забрати тіла для поховання з української території, з цього випливає висновок – росіянам байдуже на своїх чоловіків, синів, для них є один «ідол», якому вони поклоняються”, йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *