Торгівля з асфальту, дефіцит та шалені ціни, – журналіст про окуповану Херсонщину

На Херсонщині закриті всі магазини, кафе, великі торговельні мережі. Уся торгівля ведеться “з рук”, ”з асфальту”. Про це повідомляє журналіст з Херсонщини Олег Батурін. 
“На імпровізованих прилавках цигарки вперемішку зі спиртним, ковбасою, цукерками, дріжджами, консервами, кавою. Все втридорога, все – сумнівної якості, сумнівного походження. Натомість російські пропагандисти радісно знімають про це сюжети. Ще б пак: рублями ж можна розраховуватися! І подають це як велику перемогу. А з приводу високих цін “заспокоюють”: ”поставки з Криму налагодимо, і ціни підуть вниз””, пише журналіст.
Олег Батурін каже, що це повернення в 90-ті.
“Кожним своїм вчинком, кожним своїм словом ці російські утирки розписуються у власній тупості. Бо після наших розкішних і доступних Сільпо та багатьох інших мереж для них ”перемогою” є оце повернення в 1990-ті роки. Повернення в Совок, з притаманним йому дефіцитом усього і шаленими цінами. Ну що ж, принаймні ті, хто мріяв про повернення в срср, можуть радіти. Ласкаво просимо в Совок зразка 1991 року. Від якого сама росія недалеко відійшла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *