У Херсоні російські окупанти зруйнували меморіальний знак в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

У Херсоні російські окупанти зруйнували меморіальний знак в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Про це повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу, представник Меджлісу по Херсонській області Абмеджит Сулейманов на своїй сторінці в Facebook.

“Кілька днів тому під час артилерійського обстрілу російськими варварами міста Херсона осколками снарядів, що потрапили до кіноконцертної зали “Ювілейний”, було зруйновано меморіальний  знак в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, встановлений 18 травня 2019 року на Алеї пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, яка була закладена громадою міста ще у 2015 році”, – йдеться в дописі.

Обговорення ідеї, підготовка рішення, а потім і облаштування у 2015 році в центральній частині міста Херсона Алеї пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу стало можливим багато в чому завдяки голові Херсонського міського Меджлісу Ібрагіму Сулейманову та екс-меру міста Херсона Володимиру Миколаєнку, який, перебуває в полоні в росіян.