У Херсоні відкрилася піцерія з однойменною назвою “Херсонська” (відео)

У Херсоні відкрилася нова піцерія з однойменною назвою “Херсонська”. Частину доходів від продажу піци заклад передаватиме на потреби українських військових. Про цей заклад дізнавалось Суспільне.

Галина, працівниця піцерії розповіла, що до відкриття готувалися приблизно два тижні. Готувати та продавати піцу вирішили, щоб допомогти українським військовим.

“Ми плануємо більшу частину доходу, яку будемо отримувати, передавати військовим на придбання тепловізорів або необхідних речей, які їм зараз потрібні в першу чергу”, – говорить Галина.

Асортимент закладу поки що невеликий, всього лише п’ять піц.

“У нас найбільш замовляють, м’ясну, а також піцу “херсонська по-домашньому”, – розповіла дівчина.

Артем працює в піцерії кухарем. Деякі рецепти вони запозичили, деякі вигадали самі, щоб додати до відомої страви особливий херсонський колорит.

“Час на приготування однієї піци десять хвилин. За день робимо стільки, скільки замовляють”, – каже Артем.

Ціни на продукти зросли розповідає Галина, а щоб їх придбати треба відстояти величезні черги. Але не зважаючи на це ціну на продукцію в піцерії намагалися зробити демократичною.

“Зараз дуже складно придбати продукти та й не так багато людей залишилося в Херсоні, які собі це можуть дозволити. Але ми вирішили спробувати, щоб підтримати наших військових”, – говорить Галина.

Працівниця розповіла, що попри те, що піцерія працює тільки другий день, вони вже робили доставку на дім. Возити піцу будуть також у райони, які російські військові обстрілюють найбільше.

“У нас доставка на дім вже була в райони Шуменський, житлоселище, а також по центру. На випадок Острова та Антонівки думаємо, якщо будуть замовлення ми також будемо туди доставляти”, – розповіла Галина.

Працювати під час постійних обстрілів військових РФ страшно, але своєю працею вони хочуть зробити бодай якийсь внесок у наближення перемоги України.