У Херсоні відновлюється робота двох сервісних центрів МВС

На деокупованій Херсонщині активно відновлюються державні послуги. Зокрема, сервісні центри МВС. Про це повідомив Портал МВС на своєму сайті.

З 28 лютого на вулиці Вишнева, 22 в м. Херсон надаватимуть послуги сервісні центри МВС №6541 та №6543.

Графік їхньої роботи: вівторок-п’ятниця – з 8:00 до 17:00; субота – з 8:00 до 15:45; неділя, понеділок – вихідні.

Громадяням надаватимуть наступні послуги:

  • всі реєстраційні дії з транспортними засобами;
  • обмін чи відновлення посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • видача свідоцтва про допуск до перевезення небезпечних вантажів;
  • вибракування транспортного засобу.

“Наразі, на цій локації складати теоретичний та практичний іспити для отримання права керування транспортним засобом немає можливості. Повноцінне відновлення послуги з видачі посвідчень водія після навчання в автошколі відбудеться після погодження з військовою адміністрацією Херсонської області щодо безпекової ситуації. Про остаточне відновлення надання послуги повідомлять на всіх офіційних веб-сайтах і сторінках Головного сервісного центру МВС”, – йдеться в повідомленні МВС.

Для отримання додаткової довідкової інформації зверніться за номером телефону: (050) 760-57-66.

“Громадяни, які залишили на платному зберігання свої державні номерні знаки та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, здані для оформлення тимчасового свідоцтва про реєстрацію для виїзду за кордон, можуть звернутися до сервісного центру МВС №0541 за адресою: м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24. Або ж отримати докладну інформацію можете за номером телефону: (0432) 66-16-92”, – повідомляють в Порталі МВС.