У Херсоні вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У Херсоні вшанували учасників бойових дій на території інших держав, дата присвячена до дня виведення військ з Афганістану 1989 року. Щоб вшанувати пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, до пам’ятника Воїну-інтернаціоналісту в Парку Слави близько 30 херсонців принесли квіти. З учасниками поспілкувались кореспонденти Суспільного.

“Кожен з нас навіть у такий важкий час, коли триває війна, згадав свою молодість, своїх друзів: тих, хто є і кого вже немає з нами. І дуже сумно, що на нашій території йдуть бойові дії. Мені б хотілось всім побажати миру і якнайшвидшої перемоги”,  сказав голова правління Херсонської міської організації ветеранів Афганістану Валерій Міщенко.

Багато з тих, хто пройшов Афганістан, зараз захищають Україну. Є серед них і прикордонники, розповів голова ради ветеранської організації прикордонників Василь Перерва.

“Ми тоді виконували інтернаціональний борг. Інший час був, але так же само була війна. Конфлікт був, і ми виконували наказ. А взагалі, ми українці з бойовим досвідом, як допомагали з 2014 року, так і зараз багато допомагаємо. Тому спільне у нас одне  бойовий досвід і боротьба за Україну”,  сказав Василь Перерва.