У місті Роттердам в Нідерландах є Український дім (фото)

У місті Роттердам в Нідерландах є Український дім. Тут українці можуть зустрітися один з одним та отримати адміністративну допомогу у вигляді консультацій про виплати, страхування та арт-терапію. Про це написали на сайті Херсонської міської ради. 

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова відвідала Український дім та ознайомилася з тим, як Нідерланди допомагають українцям.

“Наразі в країні діє фонд Нідерланди для України, який займається прийомом біженців, розселенням, надає речі першої потреби, а також допомагає і з пошуком роботи та влаштуванням дітей у заклади освіти”

Зареєструвавшись та отримавши реєстраційний номер, тут можна отримати пропозиції роботи. Український дім у Роттердамі, відвідує і херсонець Максим Вікторович Осадчий, який виїхав у травні минулого року до Нідерландів та наразі допомагає українцям з-за кордону. Там херсонська делегація, яка відвідала Український дім в Роттердамі, і  зустріла чоловіка.

“Загалом у Нідерландах  проживає близько 90 тисяч українців, а саме в Роттердамі – майже три тисячі”, -розказав чоловік.

Очільниця Херсонської територіальної громади на стіні вдячності написала подяку за те, що маємо можливість тут, на Нідерландській землі, мати прихисток від того страшного звірства, що відбувається в Україні.