У Нижньосірогозькій громаді окупанти заборонили полив городів

Російське окупаційне комунальне підприємство “Комсервіс”, що функціонує на території так званого Нижньосірогозького муніципального округу скаржиться на проблеми з водозабезпеченням населених пунктів. І того, хто понаднормово використовуватиме воду притягуватимуть до відповідальності. Про це повідомляє проросійський Telegram-канал “Адміністрації Нижньосірогозького району” Генічеського району Херсонської області.

На Сірогозщині проблеми з водозабезпеченням селища і навколишніх сіл громади існували завжди, особливо літом. На календарі лише травень місяць, а “Комсервіс” вже оголосив про заборону поливу земельних ділянок. Бо погода вже ніби занадно спекотна і тиск погіршився у водопровідній мережі і кількість аварійних ситуацій збільшилася. Тож городи і сади відтепер поливати категорично заборонено, хіба що відрами з балки “Великі Сірогози”, так як це роблять працівники “Комсервісу”.

Фото з проросійського Telegram-каналу 

Порушників, які використовуватимуть водопровідну воду для поливу каратимуть – поливну апаратуру вилучатимуть, а господарів притягатимуть до адміністративної відповідальності. Російська окупаційна влада, з метою громадського контролю з боку жителів над виконанням федерального закону запропонувала містянам телефон “гарячої лінії”. Тобто, побачивши, що сусід поливає город – подзвони на телефон “гарячої лінії”.