У Скадовську підірвали машину командира взводу патрульної служби РФ (відео)

17 березня ввечері неподалік від будівлі Ювілейної сільської ради на окупованій частині Херсонщини вибухнув автомобіль з 44-річним колаборантом з Нової Каховки Сергієм Москаленком. До повномасштабної війни Росії проти України він мав власну приватну охоронну фірму «Ягуар», а в березні 2022 року став «начальником ізолятора тимчасового тримання» в незаконно створеному російськими окупантами «Новокаховському відділі поліції» і був причетний до викрадень та катувань багатьох мирних жителів Каховського району. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Автомобіль колаборанта підірвали ввечері 17 березня після того, як він від’їхав від будівлі Ювілейної селищної ради Херсонського району. Внаслідок вибуху тіло Сергія Москаленка розірвало навпіл.

“Є дві версії цієї ліквідації: Москаленко міг загинути завдяки партизанам, або ж через внутрішні розборки російських окупантів з місцевими колаборантами”, – йдеться в повідомленні ЦЖР.

Москаленко Сергій Вікторович, 23 жовтня 1978 р. н., до повномасштабної війни Росії проти України мав приватну охоронну фірму «Ягуар». У березні 2022 року він почав добровільно співпрацювати з російськими окупантами і очолив ізолятор у захопленій ними будівлі Каховського районного відділу поліції в Новій Каховці. На цій посаді він допомагав російським окупантам викрадати місцевих жителів і катувати їх.

“З березня 2022 року будівлі поліції перетворилася на катівню. Затриманих там били, катували електричним струмом. А щоночі російські військові і місцеві колаборанти виводили полонених до підвалу, ставили обличчям до стіни і стріляли в них із пістолета. Намагались стріляти над головою або біля вух. Так вони робили й зі мною. Після цих пострілів у мене був сильний шум у вухах, я майже втратив слух. Деяких полонених вони розстрілювали по-справжньому. Відповідальним за ці катування був Сергій Москаленко”, – розповів ЦЖР мешканець Нової Каховки, який перебував у катівні в будівлі поліції навесні 2022 року.