Українське місто Херсон та німецьке місто Бонн відтепер тісно співпрацюватимуть

Місто Херсон та місто Бонн відтепер тісно співпрацюватимуть. Про це повідомила Херсонська міська рада на своєму Telegram-каналі.

В грудні минулого року начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова звернулася з листом до мера міста Бонн Каті Дернер з пропозицією налагодження двостороннього українсько-німецького партнерства.

“Міська Рада міста Бонн одностайно проголосувала за cолідарне місто-побратимство з українським Херсоном. Міста можуть між собою узгодити теми над якими будуть працювати. Це може перерости і в довготривалу співпрацю між містами. Голосування міської ради дає дозвіл розпочати комунікацію з Херсоном та подати заяви на отримання державної допомоги, через GIZ проєкт про фінансування комунальних партнерств з українськими містами (в першу чергу, гуманітарна допомога)”, – йдеться в повідомленні міської ради.

Останнє місто-побратимство міста Бонн було ще в 1994 році з англійським Оксфордом. Раніше, Бонн став містом-побратимом Потсдама, на тоді ще містом в окупованому радянському секторі ГДР.