Українське підпілля допомагало ЗСУ нищити окупантів

Село Чорнобаївка під Херсоном відоме через багаторазові удари Збройних сил України по скупченнях сил та техніки військ РФ, які розташовувалися на території аеропорту “Херсон” у цьому населеному пункті. Активний учасник українського підпілля із позивним “Мавік” всі місяці окупації допомагав ЗСУ нищити ворога. Про це він розповів Центру національного спротиву

Місцевий житель особисто слідкував за переміщенням загарбників та наводив на них українських військових. Одразу після того, як окупанти зайшли на територію аеропорту, партизан зламав камеру відеоспостереження летовища. Він записував відео та рахував техніку росіян, після чого передавав інформацію нашим військовим через бот. Через деякий час “Мавік” отримав дрон, за допомогою якого стежив за загарбниками у Чорнобаївці.

“Кожен зліт засікали техніку: де вона стоїть, де вона базується. Через день-два були прильоти. Якщо засікли ППО, наші хлопці одразу відпрацьовували по цьому об’єкту. Емоції були дуже хороші, завжди раділи цим прильотам, раділи всі, не тільки я”, – каже партизан.