Укрпошта 9 грудня у Херсоні випустить нову марку “Херсон – це Україна”

Укрпошта дев’ятого грудня в Херсоні випустить нову марку “Херсон – це Україна!” Випуск присвятили звільненню обласного центру від російських військ, на марці зображений символ міста – кавун, повідомляє Укрпошта на сторінці у Facebook.

“Анонсуємо вихід поштових марок “Херсон – це Україна!” Тираж марки – 150 000 маркових аркушів, це – 900 тися поштових марок. Номінал кожної марки дорівнює вартості 12 гривень. До марки випустили конверт “Перший день”, немаркований художній конверт та дві художні картки. Цього ж дня стартує продаж поштового випуску у всіх відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на маркетплейсах eBay та Amazon. У філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та на Рrom, Kasta і Rozetka буде можливість замовити лише конверти та листівки “Херсон – це Україна!”, магніти, а також тематичні світшоти”, – повідомили в Укрпошті.

Клієнти, які встигли придбати даний випуск за передзамовленням, отримають свої екземпляри після офіційного введення марок в обіг. А власникам філателістичних абонементів надійдуть спеціальні посилання на оплату цього випуску та інших випусків грудня.