Укрпошта припиняє роботу на Херсонщині

Херсонська дирекція АТ “Укрпошта” тимчасово припиняє свою діяльність на окупованих територіях області. Про це повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський у Телеграм-каналі.

“Склалася ситуація, в якій ми не можемо продовжувати роботу на окупованій Херсонщині, бо з рублями, зрадниками й окупантами ми не працюємо. Згідно з моїм наказом, ми ТИМЧАСОВО припиняємо діяльність Херсонської дирекції Укрпошти на тимчасово окупованій території з 1 липня. На території, що знаходиться під контролем України, ми продовжуємо виплачувати пенсії та субсидії в звичному режимі, і сподіваюсь скоро туди приїду. А також впевнений, що ці території будуть розширюватися з кожним новим днем і зовсім скоро ми зможемо відсвяткувати це разом із нашими працівниками.

Смілянський додав, що від початку окупації Укрпошта безперервно допомагала та підтримувала херсонську команду.

“Всім працівникам за червень буде виплачено повну заробітну плату. Також тим працівникам, хто залишався до кінця, буде надано матеріальну допомогу. Працівникам, які виїдуть на територію, підконтрольну Україні, ми допоможемо з працевлаштуванням у відділеннях, де це можливо. Ми продовжимо підтримувати всіх, хто цього потребує, бо Ви — частина Укрпошти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *