В Горностаївці відсутній зв’язок та обшуки в приватних помешканях

За межами населених пунків Горностаївка та Каїри, вздовж автошляху Каховка – Кам’янка – Дніпровська, продовжують дислокуватися військовослужбовці збройних сил росії. Про це повідомляють на сторінці Горностаївська Селищна Територіальна Громада.
Там також розташовані так звані пропускні пунки та блокпости.
“Протягом дня об’їздів ЗС РФ вулиць населених пунктів для перевірки документів або отримання певних даних не зафіксовано, за виключенням поодиноких “візитів” даних формувань до населених пунктів без негативних наслідків для цивільного населення”.
Також повідомляється, що тривалий час відсутній зв’язок інтрнет – провайдера “Простонет (“Новолайн”) та протягом дня також був відсутній зв’язок оператора мобільного зв’язку “Київстар”.
В ефірі цифрового телебачення “Т2” продовжує транслюватися телевізійне мовлення російських каналів.
Мешканців громади просять зберігати спокій, не піддаватись на провокації та відповідально ставитись до вживання алкоголю.
“Вкотре звертаємо увагу, що у зв’язку з введенням воєнного стану в країні, прийняттям нормативних документів місцевого рівня, а також перевірками документів окупантами, необхідно при виході з домоволодінь мати в наявності будь-які документи, що посвідчують особу”, йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *