Били по голові, я благала смерті, – 83-річна пенсіонерка з Херсонщини про знущання окупантів

Російські солдати знущались над 83-річною жінкою, вимагаючи в неї горілку. Про це розповіли на сторінці Угруповання військ “Південь” / Grouping of troops “South”. Сталось це після окупації її населеного пункту на Херсонщині.
«Я все життя пропрацювала в цьому селі вчителькою молодших класів, виховувала діточок в любові та повазі до дорослих, всі знають мене як спокійну та «правильну» жінку, повірити не можу що зі мною таке могли зробити. Ці нелюди захопили наш населений пункт, почали ходити по хатам та забирати що вважали цінним, а все що не могли привласнити – руйнували. Коли окупанти ввійшли до мого будинку, один з них почав тріпати мене зі сторони в сторону, вимагав віддати йому горілку та цигарки. Не розумію чому вони вважали, що ми її маємо… Я не думала що на старості років потерпатиму від таких знущань: тримали за шию, били по голові та по спині, до сих пір моє тіло тремтить згадуючи той час. Я живу з паралізованим чоловіком, йому довелося чути все те, що зі мною робили, йому було ще гірше ніж мені, бо він не міг мені допомогти.
В той момент я просто благала смерті, мені настільки соромно було терпіти знущання. Зараз я ледве набралася сили щоб розповісти про скоєне цими нелюдами. Я пенсіонерка і часто дивлюся новини, я бачила як російські солдати знущалися над нашим народом, але постійно шукала їм виправдання, після того що трапилося зі мною та моїми односельчанами, з упевненістю можу сказати, руських людей не існує, це нелюди, вбивці, гвалтівники, справжні потвори, нічого людяного у них не має!», – розповіла постраждала пенсіонерка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *