В Херсоні на ринках відновили роботу лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи

Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи відновили роботу на агропродовольчих ринках «Центральний» і «Північний» у Херсоні. Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби.

Після деокупації правобережної частини Херсонської області, незважаючи на те, що звільнені території перебувають під постійними обстрілами російської армії, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та підпорядковані йому державні установи продовжують працювати та забезпечувати санітарне та епідемічне благополуччя населення, контролюючи епізоотичну ситуацію та безпечність харчових продуктів.

“З метою недопущення обігу небезпечних харчових продуктів, спеціалісти державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи відновили свою роботу на агропродовольчих ринках «Центральний» і «Північний». Державні інспектори проводять ветеринарно-санітарний огляд, а в разі необхідності і ветеринарно-санітарну експертизу м’яса та інших продуктів забою сільськогосподарських тварин та птиці, м’ясних виробів, яєць, молока і молокопродуктів та інших харчових продуктів в тому числі рослинного походження, з метою реалізації безпечної продукції мешканцям Херсона”, – йдеться в повідомленні Служби.

Також налагоджується робота діагностичного відділу Херсонської регіональної державної лабораторії у смт Велика Олександрівка. У відділі вже проводяться імунологічні та паразитологічні випробування.