В Херсоні презентували марки до Дня Збройних сил України

У Херсоні презентували та погасили марки до Дня Збройних сил України. Нова колекція називається “Зброя перемоги”. Про це повідомила Херсонська міська рада.

“Від імені всіх жителів Херсонської громади хочу побажати нашим захисникам і захисницям міцного здоров’я. Повертайтесь живими до своїх близьких, до своїх дітей. Дякуємо кожному та кожній за те, що ми зараз знаходимось у вільному Херсоні, можемо ходити вулицями і на повні груди дихати вільним українським повітрям. Херсонці щиро вам дякують і безмежно вами пишаються”, – зазначила начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

На марках зображені різні види озброєння, яким наші захисники та захисниці успішно женуть ворогів за межі кордону.
На одній з марок зображено українську розробку “Нептун” – протикорабельний ракетний комплекс, чиїми ракетами було знищено крейсер “Москва”. Не менших втрат ворогу завдали “Вільха” та “Стугна-П”, що виготовлені на підприємствах Укроборонпрому.
Загальний тираж маркового аркуша – 200 000 екземплярів.

“З кожного придбаного маркового аркуша 18 грн передають на потреби ЗСУ. Коштує один такий аркуш 90 гривень,” – коментує директорка Херсонської філії “Укрпошти” Тетяна Морозова.