В Херсоні російські окупанти спалюють тіла своїх солдатів

В Херсоні рашисти спалюють тіла, щоб приховати втрати. На околицях міста неодноразово помічено місця з великою кількістю обгорілих залишків людей. Про це повідомляє Головне управління розвідки України. 

Там пояснюють, що це роблять для приховування реальної кількості втрат.

“Ці тіла привозять вантажними автомобілями з місцевого СІЗО. Щоб приховати факти навмисного спалення тіл, представники окупаційної армії намагаються видати це за наслідки артилерійських обстрілів та подальших пожеж. На місці подій спочатку чувся потужний вибух, після цього виникала пожежа. Доступ службовців МНС для ліквідації пожежі забороняється”, – йдеться в повідомленні.

Відомий херсонський колаборант Євген Соболєв, начальник виправної колонії №90,перебуває в міській клінічній лікарні ім. Лучанського на 4-му поверсі у відділенні ортопедії. Після вибуху машини в якій був Соболєв, йому встановлено апарати Ілізарова на обидві ноги.

Також в Херсоні продовжується переоформлення медичних закладів та пошук медичних працівників. У зв’язку з тим, що велика кількість лікарів не погодилися працювати на противника та виїхали з тимчасово окупованих територій, ситуація стає критичною. Зокрема, відзначається сильний брак анестезіологів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *