В Херсоні вирішуються проблеми з переповненими сміттєвими контейнерами (фото)

У Херсоні протягом кількох тижнів переповнені сміттєві контейнери біля будинків. В чому причина, та як цю проблему вирішують жителі міста та місцева влада, про це дізнавалось Суспільне.

З першого квітня місцевим жителям деяких районів вивозить сміття приватне підприємство, яке вони самотужки знайшли, оскільки сміття не вивозилось понад два тижні.

“З першого квітня шість будинків, які розташовані поруч, обслуговуються приватним підприємством. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну, сміття вивозили три-чотири рази на тиждень, зараз – достатньо і двох, бо людей в місті суттєво поменшало”, – говорить голова ОСББ “Фенікс” Оксана Дьякова.

Деякі ОСББ зібрались та обговорили пропозиції, як вирішити проблему зі сміттям. Керівники ОСББ обдзвонили фірми, які займаються вивезенням сміття і підписали договори на їх вивіз з прибудинкових територій.

“Ми підписали договір з першого квітня і зараз у нас контейнери практично пусті”, – каже Оксана Дьякова.

Розв’язувати проблему зі сміттям у Херсоні будуть в тому числі і встановленням нових баків. На території поблизу будинків, де укладені договори з комунальними підприємствами, встановлять додаткові контейнери для збору вологих побутових відходів. Про це повідомили на своєму Telegram-каналі в Херсонській МВА.

“До Херсону вже доставлено 46 сміттєвих контейнерів. Рішення про безоплатну передачу 100 штук сміттєвих контейнерів прийняла Вінницька міська рада. Сьогодні наше місто отримало 46 контейнерів, згодом, у найближчий час доставлять решту. Об’єм кожного контейнера для збору побутових відходів – 1,1 м³”, – йдеться в повідомленні Херсонської МВА.

Сучасні сміттєві контейнери будуть розподілені по адресам, які підписують договори на вивезення сміття з комунальними підприємствами.